Site Network: Home | poze | alte chestii | Despre mine

Se afișează postările cu eticheta lansare. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta lansare. Afișați toate postările

Daca il mai tineti minte pe Leasa Dragos poate va va interesa urmatorul comunicat

Pentru comenzile pe internet, pretul albumului este de 18 lei (toate
taxele incluse).
Livrarile vor fi facute incepand cu data de 20 aprilie, iar la primirea
CD-ului nu va trebui sa platiti nimic, evitand astfel neplacerile
cauzate de eventuala lipsa a banilor in momentul primirii.
Pana la data de 20 aprilie a.c. comanda poate fi anulata indiferent de
motiv.
CD-ul va fi insotit de factura si instructiunile de plata aferente.
Apoi, in termen de aproximativ 1 luna, puteti dispune plata conform
facturii si a instructiunilor emise.
Pentru mai multe detalii si comenzi accesati www.leasa.ro

Pe 29 februarie va fi lansarea in Romania.

Mie scarba de tara asta cand vad specimene care la free hugs -aka- imbratisari moka - primesc raspunsuri de genul.... : NU EXISTA ASA CEVA .



Si o filmare frumoasa






Mai tine minte cineva cum a auzit prima data de Google.... eu stiu ca la mine se intampla prin anul 1999 ... mai exact din presa (yack..stiu ...e trist.. ) si ajunsesem la o sala de net... am dat pe acolo vreo 2 3 cautari...dar ma supara continutul slab ... oricum am gasit niste logouri din 1998 care sunt absolut geniale.