http://www.infoziare.ro desi are peste 100.000 de mii de vizitatorii pe saptamana, condorm Trafic.ro , propune un site are link catre index.php. Din pacate nu este unicul...
Acasa Publicatii Propune un site ,
http://www.revista-presei.com si http://www.e-ziare.com nu au nici cel mai mic formular de contact...
Ma interesa pentru a le spune de un nou ziar online pentru bucuresti , Infobucharest. La care daca aveti articole interesante, va pot aparea si voua articolele in ziar :)
Azi ca tot Romanul am fost sa ascult vama. Dar Becker Brau este un bar sau ce o fi de care nu am auzit pana acum..si dupa ce l-am vazut...nici nu mai doresc. Unica amintire placuta este ca a cantat Tudor chirila . Dar niste reguli... foarte foarte.... fuck`t up... Gen ca sa iti iei ceva de baut trebuie sa ai masa.... ok 300 de mii intrarea este acceptabil...dar daca nu ai masa nu poti sa bei nimik . Frumos...dar erau 3 mese acolo si eragu goale...pentru ca erau rezervate...si nu puteai sa te pui la masa pana nu vine ala pentru ca se plateste la sfarsit pentru masa...si deci unicul lucru daca era sa il faci era sa te intelegi cu cineva care avea masa... dar mai greu asta.
P.S A fost si Tariceanu la concert.
Si un video de la concert in Curand
Etichete: 2008, baruri, bucuresti, concerte, ianuarie, pareri, romanesti, tudor chirila, vama+veche
Nenea Nemescu.. niste mega la baiatu www.4months3weeksand2days.com/
4 PARERI - Urmeaza parerea ta la 5:04 a.m.Cum a ajuns pe torrente... a si ramas fara vlaga. Prevad site-ul undolarpentrunemescu.com